KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12916465
nr 1291 6465
Skulpturer
5 st, Kalle Anka. Höjd: 6-15cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:45:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)